O nas

Serwisem wag zajmujemy się od ponad 20 lat po przejęciu przez nas Warsztatu Naprawy Wag w Zabrzu. Wówczas naszą specjalizacją były wyłącznie wagi mechaniczne. W latach dziewięćdziesiątych rozszerzyliśmy działalność o naprawę wag elektronicznych. W związku z powyższym podpisaliśmy umowy serwisowe z firmą Radwag z Radomia, oraz firmą Telestar gdzie przeszliśmy niezbędne szkolenia. Obecnie jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firmy "AXIS" Gdańsk Sp. z o.o. która, jest producentem wysokiej jakości wag elektronicznych, przemysłowych oraz laboratoryjnych. Zaufanie, którym obdarzył nas producent, powierzając nam swoje przedstawicielstwo może świadczyć o jakości usług, które świadczymy. Współpracujemy również z firmą Akademik Poznań, która jest dystrybutorem wag firmy CAS CORPORATION oraz firmą Mettler-Toledo producentem wysoce specjalistycznych systemów ważących.
Zapewniamy pełny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Jako nieliczni na rynku zajmujemy się sprzedażą, naprawą, konserwacją, przebudową, montażem i legalizacją wszelkiego typu wag. Dostosowujemy się do potrzeb najbardziej wymagających klientów. Charakteryzujemy się terminowością i wysoką jakością świadczonych usług o czym mogą świadczyć liczne referencje wystawione nam przez zleceniodawców. Jako nieliczni naprawiamy układy elektroniczne systemów wagowych, co umożliwia nam realizacje usług w własnym zakresie obniżając znacznie koszty naprawy.
W związku z dynamicznym rozwojem firmy, otworzyliśmy nasze przedstawicielstwo w miejscowości Praszka (woj.Opolskie), jak również nawiązaliśmy współpracę z firmą Pomorskie Wagi w zakresie współprodukcji wag samochodowych oraz hybrydyzacji i elektronizacji wag mechanicznych. Dodatkowo zostaliśmy autoryzowanym serwisem firmy AWO, producenta wag hakowych, Medesa oraz firmy Elzab producenta wag i urządzeń fiskalnych.
W dniu 31.01.2013r. otrzymaliśmy akredytację PCA w zakresie wzorcowania wag nieautomatycznych do 60000kg.
Zakres naszych usług:
- serwis wag
- naprawa modułów wagowych
- legalizacja wag
- wzorcowanie wag
- wymiany pomostów wagowych
- budowa fundamentów, montaż wag samochodowych
- montaż wag na węzłach betoniarskich
- hybrydyzacja wag
- elektronizacja wag
- montaż systemów kontroli towarów paczkowanych
- oprogramowanie i aplikacje do urządzeń wagowych
- wykonawstwo wag według indywidualnych zamówień
- szkolenia z zakresu obsługi wag oraz przepisów metrologicznych
- zdalną diagnostykę i kalibrację naszych systemów
- pozostałe usługi

Historia:
Pierwsze korzenie działalności firmy sięgają 1988r.
Wpis do rejestru handlowego

Niewiele firm w kraju może również pochwalić się aktualnymi niegdyś dowodami rejestracji zakładów wytwarzających i naprawiających urządzenia pomiarowe: dowód rejestracji.
 

Certyfikaty:

Certyfikat Axis

Certyfikat Elzab

Certyfikat CAS

Akredytacja PCA nr AP 149

Srebrny Certyfikat ELZAB

Certyfikat Aclas

Autoryzacja serwisowa, dealerska Dini Argeo

Szkolenie produktowe Sartorius

Autoryzacja serwisowa, dealerska Lundaman

Autoryzacja serwisowa, dealerska outset

AUTORYZACJA SERWISOWA, DEALERSKA Giropes

Certyfikat Elzab

RDS - TOPCON - Certyfikat autoryzacji

Szkolenie produktowe Nemesis