O nas

 Serwisem wag zajmujemy się od ponad 20 lat po przejęciu przez nas Warsztatu Naprawy Wag w Zabrzu. Wówczas naszą specjalizacją były wyłącznie wagi mechaniczne. W latach dziewięćdziesiątych rozszerzyliśmy działalność o naprawę wag elektronicznych. W związku z powyższym podpisaliśmy umowy serwisowe z firmą Radwag z Radomia, oraz firmą Telestar gdzie przeszliśmy niezbędne szkolenia.       Obecnie jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firmy "AXIS" Gdańsk Sp. z o.o. która, jest producentem wysokiej jakości wag elektronicznych, przemysłowych oraz laboratoryjnych. Zaufanie, którym obdarzył nas producent, powierzając nam swoje przedstawicielstwo może świadczyć o jakości usług, które świadczymy. Współpracujemy również z firmą Akademik Poznań, która jest dystrybutorem wag firmy CAS CORPORATION oraz firmą Mettler-Toledo producentem wysoce specjalistycznych systemów ważących.
      Zapewniamy pełny serwis gwarancyjny i po gwarancyjny. Jako nieliczni na rynku zajmujemy się sprzedażą, naprawą, konserwacją, przebudową, montażem i legalizacją wszelkiego typu wag. Dostosowujemy się do potrzeb najbardziej wymagających klientów.
      Charakteryzujemy się terminowością i wysoką jakością świadczonych usług o czym mogą świadczyć liczne referencje wystawione nam przez zleceniodawców. Jako nieliczni naprawiamy układy elektroniczne systemów wagowych, co umożliwia nam realizacje usług w własnym zakresie obniżając znacznie koszty naprawy.
      W związku z dynamicznym rozwojem firmy, otworzyliśmy nasze przedstawicielstwo w miejscowości Praszka (woj.Opolskie), jak również nawiązaliśmy współpracę z firmą Pomorskie Wagi w zakresie współprodukcji wag samochodowych oraz hybrydyzacji i elektronizacji wag mechanicznych. Dodatkowo zostaliśmy autoryzowanym serwisem firmy AWO, producenta wag hakowych, Medesa oraz firmy Elzab producenta wag i urządzeń fiskalnych.
W dniu 31.01.2013r. otrzymaliśmy akredytację PCA w zakresie wzorcowania wag nieautomatycznych do 60000kg.
Zakres naszych usług:
- serwis wag
- naprawa modułów wagowych
- legalizacja wag
- wzorcowanie wag
- wymiany pomostów wagowych
- budowa fundamentów, montaż wag samochodowych
- montaż wag na węzłach betoniarskich
- hybrydyzacja wag
- elektronizacja wag
- montaż systemów kontroli towarów paczkowanych
- oprogramowanie i aplikacje do urządzeń wagowych
- wykonawstwo wag według indywidualnych zamówień
- szkolenia z zakresu obsługi wag oraz przepisów metrologicznych
- zdalną diagnostykę i kalibrację naszych systemów
- pozostałe usługi

Historia:
Pierwsze korzenie działalności firmy sięgają 1988r.
Wpis do rejestru handlowego

Niewiele firm w kraju może również pochwalić się aktualnymi niegdyś dowodami rejestracji zakładów wytwarzających i naprawiających urządzenia pomiarowe: dowód rejestracji.

Certyfikaty:

Certyfikat Axis

Certyfikat Elzab

Certyfikat CAS

Akredytacja PCA nr AP 149

Srebrny Certyfikat ELZAB

Certyfikat Aclas

Autoryzacja serwisowa, dealerska Dini Argeo

Szkolenie produktowe Sartorius

Autoryzacja serwisowa, dealerska Lundaman